Erihoolekande meeskond

Age Orumaa

tegevusjuhendaja

Gümnaasiumi lõpetamise järel  asusin õppima Taru Ülikooli keskkonnatehnoloogia erialal, mille ka 2007. aastal lõpetasin. Edasi õppisin aga hoopis bioloogiaõpetajaks ja magistrantuuri lõpetasin edukalt 2010. aastal.

2010. sügisel asusin tööle Maarja Kooli juures pikapäevarühma kasvatajana. Hiljem olen töötanud AS Hoolekandeteenuste Karula kodus ja Tartu Anne üksuses tegevusjuhendajana. 2018. aasta kevadel asusin tööle MTÜ Peretarkuse keskuse erihoolekandeteenuste tegevusjuhendajana.

Mulle mu töö väga meeldib, sest saan teisi aidata. Olen ise eluaeg olnud selline aitaja tüüp. Lisaks on see töö mind ennast palju kasvatanud.

Olen pärit perekonnast, kus kasvas peale minu veel 3 nooremat õde. Elasime väikeses külas. Kodust välja kolisin siis kui asusin Tartusse ülikooli õppima.  2013. aasta detsembris abiellusin ja 2014. aasta sügisel sündis meie perre tütar kellel peale sündi diagnoositi epilepsia. Rohkem lapsi meil praegu pole.

Mulle meeldib tegeleda käsitööga, eriti heegeldada. Mulle meeldib veel ka looduses olla.

Juta Eomõis

tegevusjuhendaja

Oman aianduse alast kõrgharidust Eesti Maaülikoolist. Olen lõpetanud muusikakooli ja omandanud aastate jooksul kursustel inimestega suhtlemiseks ja nende toetamiseks erinevaid metoodikaid. Olen läbinud kogemusnõustaja koolituse ja kohe-kohe(2021.kevadel)lõpetamas tegevusjuhendaja koolitust.

Mul on pikaajaline suhtluskogemus inimestega kaubanduses ja hoolekandeasutuses. Väärtustan avatud sõbralikku suhtlust inimeste vahel. Lisaks armastan loodust, muusikat ja vana puitarhitektuuri.

Töötan tugiisikuna alates 2019. aastast ja tegevusjuhendajana 2021. aastast. Toetan meil teenusel olevaid inimesi erinevates tegevustes ja eesmärkide väljaselgitamises, et neil oleks võimalik iseseisvalt elada võimalikult hästi valitud eluteel.

Olen ema kahele toredale pojale.